Sandal Kız Yurdu

Ankara Kız Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Kız Yurdu Ankara

Ankara Kız Yurtları

Özel Kız Yurtları Ankara

Kız Yurtları Ankara

Ankara Özel Kız Yurdu

Gazi Üniversitesine Yakın Kız Yurtları

Gazi Üniversitesi Yakını Yurtlar

Ankara Kız YurduÖzel Kız Öğrenci Yurdu AnkaraAnkara Kız YurduGazi Üniversitesine Yakın Kız YurtlarıAnkara Kız YurduKız Öğrenci Yurdu Ankara

Kız yurdu ankara

kız yurdu

ankara kız yurduen güzel kız yurdu
Sıkça Sorulan Sorular
  • 6 adet fotoğraf
  • Sağlık raporu
  • Sabıka kaydı
  • Öğrenci belgesi
  • Vukuatlı nüfus cüzdanı sureti
  • İkametgah belgesi
Birlikte kalmak istediğiniz arkadaşınız veya arkadaşlarınızla aynı odaya dönem başında kayıt yaptırabilirsiniz. Sizin bir tercihiniz yoksa idarecilerimiz bölümlerinize birinci – ikinci öğretim olma durumunuza, sosyo – kültürel yapınıza vb.uygun şekillerde oda arkadaşınızı seçmektedir.
Nadir olarak anlaşmazlıkla karşılaşsak da yurt müdürlerimiz tarafından öğrencilerimizin istedikleri bir başka muadil odaya ya da yine arzu ederlerse bir başka şubemize nakil durumu gerçekleştirilmektedir.
Telefon veya internet yoluyla ön kayıt yaptırabilirsiniz. Ön kayıt ve rezervasyon yaptırmak isteyenler web sitemizdeki ön kayıt formunu doldurarak veya e-mail adresimize e-mail gönderek bize ulaşıp ön kayıt yaptırabilirsiniz.
Yurdumuzda ütü hizmeti ve kurutma makinası 24 saat ücretsiz olarak öğrenci kullanımına açıktır. İdareye bilgi verilmek suretiyle öğrenciler, ütü ve kurutma hizmetinden faydalanabilirler. Çamaşır hizmeti jetonlu sistemle verilmektedir.
Öğrencilerimizin güvenliği, 24 saat idareci ve uzman kadromuz ile sağlanmaktadır. Yurdumuz 24 saat kapalı devre güvenlik kamerasıyla izlenmektedir ve kayıt alınmaktadır.

Bahçe kapısından girişler, kartlı giriş ile sağlanmakta olup, bina ana giriş kapısında parmak izi giriş ve geçiş sistemleri kullanılmaktadır.

Ayrıca standartlara uygun olarak, her odada ve ortak kullanım alanlarında, yangın alarm sensörleri ve yangın söndürme sistemleri (sprink sistemi) bulunmaktadır.