Sandal Kız Yurdu

Ankara Kız Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Kız Yurdu Ankara

Ankara Kız Yurtları

Özel Kız Yurtları Ankara

Kız Yurtları Ankara

Ankara Özel Kız Yurdu

Gazi Üniversitesine Yakın Kız Yurtları

Gazi Üniversitesi Yakını Yurtlar

Ankara Kız YurduÖzel Kız Öğrenci Yurdu AnkaraAnkara Kız YurduGazi Üniversitesine Yakın Kız YurtlarıAnkara Kız YurduKız Öğrenci Yurdu Ankara

Kız yurdu ankara

kız yurdu

ankara kız yurduen güzel kız yurdu
Sandal Blog

Avantajlı kayıt yenileme günleri başlıyor

15 Nisan - 15 Mayıs tarihlerindeki erken kayıt döneminde kayıt yaptıranlara %10 indirim fırsatı.
Devamını Oku

Yeni web sitemiz yayında

Daha iyi hizmet verebilmek ve kendimizi daha iyi tanıtmak için web sitemiz yenilendi.
Devamını Oku

Tanışma Partimiz

1. Geleneksel tanışma toplantımız; öğrencilerimizle Mogan Gölünde mangal sucuk ekmek partisi yapılacaktır.
Devamını Oku

Satranç ve Jenga Turnuvası

Ekim ayı 1. haftası yurdumuzda satranç ve jenga turnuvası düzenlenecektir. Turnuvaya katılacak öğrencilerimiz arasında 1. olan öğrencilerimize Tablet PC, 2. olan öğrecilerimize Kulaklık hediye edilecektir.
Devamını Oku

Ankara 'da Bir Eviniz, Sizin İçin Ayırdığımız Bir Odamız Var

Sandal kız öğrenci yurdu yenilikçi , çözüm odaklı , profesyonel ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızla, tek hedefimiz öğrencilerimizin mutluluğu olmuştur.Hayata tek başına , ilk adımı atarken bize emanet edilen öğrencilerimiz için, otel konforu ve ev sıcaklığında bir ortam sunmuş olmanın huzurunu yaşıyoruz. Gazi mahallesi silahtar caddesi üzerinde bulunan yurdumuz , konum itibariyle civardaki üniversitelere yürüme mesafesindedir.Sandal kız öğrenci yurdumuz , yurt konseptine göre inşa edilmiş fakat otel konforuna ve ev sıcaklığına sahiptir.Üniversite hayatını ailelerinden uzakta geçiren öğrencilerimizi, evlerinde hissettirmek ,kaliteli hizmet sunabilmek adına var gücümüzle çalışıyoruz.
Devamını Oku

Üniversitenize Yürüyerek Gitmek İster misiniz?

Sandal kız öğrenci yurdu , Ankara’nın en nezih semtlerinden biri olan Gazi mahallesindedir. Gazi mahallesi Atatürk orman çiftliği ve Gazi üniversitesini içinde barındırır. 1920’li yıllarda başkente yakışan bir semt olarak inşa edilmiş , o günden bu yana nezihliğini korumuştur. Sandal kız öğrenci yurdu bugüne kadar çok sayıda Gazi Üniversitesi öğrencisine ev sahipliği yapmış, Gazi üniversitesinin yürüme mesafesinde olması , öğrenciler için büyük bir avantaj olmuştur. Yurdumuzdan Gazi Eğitim, Eczacılık, Fen, Spor Bilimleri, Teknoloji Fakültesi ve merkez kütüphaneye yürüyerek 5 dk içerisinde ulaşmanız mümkündür. Ayrıca yurdumuzun önünden geçen 220-221 numaralı otobüslerle Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi ,Sağlık Bilimleri Fakültesi, Bankacılık ve sigortacılık yüksekokuluna ulaşmak da mümkündür. Sandal kız öğrenci yurdu ile Hacı Bayram Veli Üniversitesi Edebiyat Fakültesi arasında 3 dakkika yürüme mesafesi vardır. Hacı Bayram Veli Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve İİBF’ye öğrencilerin yurdumuzun önünden geçen 220-221 numaralı otobüslerle de bu fakültelere ulaşması mümkündür. Yurdumuzun önünden geçen 220-221 numaralı otobüslerle Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi, Fen Fakültesi ve Mühendislik Fakültesi (Fizik ve kimya Mühendislikleri Bölümü) 'ne ulaşmak da mümkündür. ANKARA ÜNİVERSİTESİ SİYASAL FAKÜLTESİ CEBECİ KAMPUSÜNE Yurdumuzun önünden geçen 220-221 numaralı otobüslerle ve yurdumuzun arka sokağında bulunan tren istasyonunu kullanarak 10 dakikada ulaşım sağlayabilirler. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Sıhhiye kampüsüne de 220-221 ve trenle ulaşımı sağlaya bilirler. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Sıhhiye kampüsüne de 220-221 ve trenle ulaşımı sağlaya bilirler. TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİNE SANDAL YURTTAN ULAŞIM SAĞLAMAK İÇİN Yurdumuzun arka sokağından,5 dakika içerisinde tren istasyonlarına ulaşarak Türk Hava Kurumu Üniversitesine gidebilirsiniz. Tren ile okula ulaşım 15-20 dakika içerisinde gerçekleşmektedir. Trenin çalışmadığı zamanlarda yurtlarımızın önünden geçen dolmuşlarla 10 dakika içerisinde üniversitenin ücretsiz servis durağı olan Ostim'e ulaşıp, okul servis hizmetinden faydalanabilirsiniz. HACETTEPE ÜNİVERSİTESİNE , SANDAL YURTTAN ULAŞIM SAĞLAMAK İÇİN Yurdumuzun önünden geçen 220-221 numaralı otobüslerle ve yurdumuzun arka sokağında bulunan tren istasyonunu kullanarak 10 dakikada ulaşım sağlayabilirler. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Sıhhiye kampüsüne de 220-221 ve trenle ulaşımı sağlaya bilirler.
Devamını Oku

Yurtta Mutluluk, Hayatta Mutluluk

 Sandal yurtta , suya sabuna dokunmadığımız gün yok . Odalar , wc ve banyolar Pazar günleri hariç her gün , Cafe- yemekhane, etüt odası , merdiven ve koridor gibi ortak alanlar haftanın tüm günleri temizlenir. 15 günde bir nevresim değişikliği yapılır. Serbest vakit geçirmek, TV izlemek , günün yorgunluğunu atmak için dinlenme odasını ,teras kata hazırladık. Etüt salonumuzda , kütüphane sessizliğinde ders çalışabilir, kullandığınız materyalleri etüt salonunda bırakabilirsiniz. Büyük masalar, konforlu sandalyeler , ders çalışırken rahat etmenizi sağlayacak. Sandal Yurtta hiçbir öğrenci , okuluna aç gönderilmez. 20 çeşit kaliteli kahvaltı çeşidi ile mutlaka her gün çıkan sıcak çeşidi ile , anne eli değmiş kahvaltı saati , yurdumuzda iple çekilir. Sandal Yurtta hiçbir öğrenci aç uyumaz. Her gün 4 çeşit sağlıklı ve doyurucu yemek , öğrencilerin beslenme düzenine uygun olarak çıkar. Gelişme çağındaki çocuklarımızın dengeli ve sağlıklı beslenmesine anne itinası gösteriyoruz. Esnek yemek saatleri sayesinde , öğrencilerin yemek saatlerini aksatmamaya özen gösteriyoruz. Ön ve arka bahçe öğrencilerin açık havada vakit geçirebilecekleri ve keyifle vakit geçirmesini sağlamak için düzenlenmiştir. 24 saat açık cafe de çay , Nescafe , Türk kahvesi , bitki çayı , soğuk ve sıcak su sebilleri ücretsizdir. Geniş ve ferah odalarda , öğrenci konforu ön planda tutulmuştur. Tüm odalarda wc ve banyo olup , 24 saat kesintisiz sıcak su hizmeti mevcuttur.
Devamını Oku

Yurt Videomuz

Devamını Oku

Sandal Yurtta Yaz Okulu Devam Ediyor...

Sandal Kız öğrenci yurdunda , yaz okulu devam ediyor.Gazi üniversitesine yürüme mesafesinde, civardaki çoğu üniversiteye tek vasıtayla ulaşım sağlanabilir konumdaki yurdumuzda yaz okulu sezonu …Staj programları, tekvando - spor vs eğitim programları, tus programları dolayısıyla Ankara da vakit geçiren öğrencilerimiz için yaz okulumuz devam etmektedir. Sezonda verdiğimiz bütün hizmetler yaz sezonunda da eksiksiz verilmektedir.Açık büfe kahvaltı, akşam yemeği, 24 saat açık cafede ücretsiz içecek imkanı ile, geniş ve ferah odalarımızda mini buzdolabı, wc banyo, 24 saat kesintisiz internet ve sıcak su gibi standart hizmetlerimiz yaz sezonunda da verilmektedir.
Devamını Oku